Styczeń 25, 2019

O projekcie

W tej zakładce dowiesz się najważniejszych rzeczy o projekcie Robimy-Pieniądze. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytanie, którego nie ma poniżej skorzystaj z zakładki - Kontakt.

Robimy Pieniądze jest połączeniem platformy szkoleniowej oraz społeczności osób, dzięki którym możesz w łatwy sposób zarobić
swoje pierwsze pieniądze przez Internet w ciągu 30 dni.

Projekt Robimy-Pieniądze skupia się na zarabianiu w Internecie, dzięki wykorzystywaniu przy tym szeroko pojętych medii społecznościowych.

Tworząc projekt “Robimy-Pieniądze” chcieliśmy aby nawet przysłowiowy „Kowalski”, mógł w łatwy sposób rozpocząć zarabianie w Internecie. Nie ważne czy dopiero skończyłeś szkołę, pracujesz lub jesteś już na emeryturze. Szkolenia są tak przygotowane, że każda nawet „nietechniczna” osoba przyswoi wiedzę oraz wykorzysta ją w praktyce. Nie interesuje nas również, czy masz problemy finansowe, jesteś matką wychowującą dziecko, pracujesz na dwa etaty, czy nawet prowadzisz własną działalność.

WARUNEK KONIECZNY – 18 LAT!

Jeśli:

– Uważasz, że wszystko należy Ci się bez pracy
– Nie masz nawet godziny dziennie
– Nie chcesz się uczyć
– Jesteś osoba toksyczną i roszczeniową,
– Obwiniasz innych za swoje niepowodzenia

to Robimy-Pieniądze nie jest dla Ciebie. Możesz to zmienić, zmieniając swoją postawę, a to osiągniesz dzięki naszej bibliotece. Przeczytaj minimum 3 książki, która się tam znajdują, a wtedy na pewno będziesz gotowy wrócić do nas i rozpocząć swoja przygodę z zarabianiem online.

Teoretycznie dołączyć do nas może każdy, ale w praktyce możemy rzetelnie prowadzić maksymalnie 10 nowych osób w okresie ostatnich 30 dni. Jeśli w ciągu ostatnich 30 dni dołączyło do nas ponad 10 osób i ta sytuacja notorycznie się powtarza, to kolejka oczekujących stale rośnie.

Najlepiej dla Ciebie będzie jeśli dołączysz do nas jak najszybciej, wypełniając formularz >>>

UWAGA: Ponieważ jest wiele osób, które chcą z nami współpracować musisz liczyć się z tym, że jeśli nie będziesz nas poważnie traktował, będziesz lekceważył nasze wskazówki i opóźniał się z wykonaniem kolejnych „zadań domowych” to z czasem będziesz miał coraz mniej naszego wsparcia. Jak się domyślasz, jest to droga donikąd.

Gdyby to nie działało to nie powstała by ta strona. 

Dzielimy się wiedzą na temat zarabiania online ponieważ mamy z tego korzyści w postaci prowizji czyt. dodatkowe wynagrodzenie wypłacane przez program partnerski od wygenerowanych dochodów przez partnera.

To najlepszy i najbardziej uczciwy model współpracy. Ty niczym nie ryzykujesz – to my oddajemy do dyspozycji cały nas czas i wiedzę, a wynagrodzenie otrzymujemy tylko wtedy, kiedy Ty masz efekty.

Nie pracujemy charytatywnie, nie robimy tego również z powodu wielkiej miłości do ludzi, zwierząt i świata – tak jak Ty chcemy zarabiać, żeby żyć na godnym poziomie, dlatego uczciwie stawiamy sprawę. Jeśli takie stawianie sprawy Ci nie odpowiada, to nie decyduj się na dołączenie do Robimy-Pieniądze i jak najszybciej opuść tę stronę.

Zyskasz ogromną wiedzę, wsparcie krok po kroku, gotowy system rozwoju Twojej wiedzy i umiejętności , co w konsekwencji może doprowadzić Cię do dużych pieniędzy* i spełnienia Twoich marzeń.

Pokażemy Ci sprawdzoną drogę „od zera do milionera”*. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo damy Ci gotowy schemat działania. Ludzie latami wypracowują swoją drogę, dzisiaj Ty masz okazję dojść w kilka miesięcy tam, gdzie inni idą latami, a większość nie dociera nigdy.

Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że nic się nie wydarzy jeśli nie podejmiesz działania – rezultaty nie są gwarantowane i zależą od Twojego indywidualnego podejścia. Tylko sukcesywne podążanie krok po kroku zapewni Ci rezultaty jakich oczekujesz – jeśli wyobrażasz sobie, że dołączysz do projektu i to wystarczy, żeby być bogatym, to lepiej już teraz idź na piwo, a po drodze wyślij kupon lotto… bo szkoda Twojego cennego czasu.

W momencie pisania treści którą czytasz mieliśmy kilkuset aktywnych partnerów i liczba ta stale rośnie.

Nie ma ograniczeń zarobków.  Przykładowe zarobki* niektórych partnerów możesz zobaczyć tutaj >>>

Gdyż jesteśmy skuteczni w tym co robimy – jeśli Ty chcesz być skuteczny, to dobrze byłoby, żebyś uczył się od skutecznych ludzi, korzystał z ich czasu i doświadczenia… 🙂

Podoba Ci się zamysł projektu? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapraszam do naszego zespołu. Nauczymy Cię zarabiać w sieci bez wkładu własnego!